20.04 tervendava kaugseansi vastuvõtmise juhised

Kaugreiki on kosmiline tervendav energia, mida vahendame meie, reiki III astme praktikud, mida tõmbavad endale vastuvõtjad ehk teie, ja mille kohaletoimetamist abistavad taevalikud valgusolendid. Igaühe keha tõmbab seda juhul, kui see on kooskõlas tema hinge eesmärgiga ja täpselt sinna, kuhu hetkel lisaenergiat vaja on. Meie programmeerime selle seansi veidi enne 20.00 kestma 24 tunniks. Kell 20.00-20.30 vahendame me seda reaalajas. Kellel on võimalus siis vastu võtta, võib saada kõige ehedama kogemuse kuni meie ruumi õhkkonna tajumiseni, mida on juhtunud eelmistel kaugseanssidel, üks saaja tajus kord koguni seda, et üks saatja saatis seekord reikit muusikainstrumendi abil :)

Kui kell 20 vastu võtta ei õnnestu, või on soov  vastu võtta mitu korda, tuleks iga kord tekitada kätega plaks või muu heli ja öelda kõvasti või mõttes: “Võtan tervendava kaugseansi vastu just nüüd!” See paneb energia (uuesti) jooksma ja saate seansi vastu võtta. Meile ei pea te oma valitud kellaaega teatama, sest meie saadame reaalajas vaid üks kord, ülejäänud aja jookseb programmeeritud seanss. Taotlus on tehtud 24 tunniks ehk 20. aprillil kella 20-st 21. aprillil kella 20-ni. Pärast seda vastu võttes ei ole kindel, et midagi tunda on, kuid kui olete võimekas, siis kes teab …

Vastu võtmiseks leidke segamatu koht, pange mängima aeglane ja rahulik muusika, ka nn inglimuusika või reikimuusika, istuge mugavalt või lamage sirge seljaga, käed avatud asendis ja jalad lahti ristatud. Katke end tekiga. Lõdvestuge, laske pea mõtetest tühjaks. Tehke ka ise taotlus vastu võtta tervendavat energiat. Võite sinna lisada oma taotlusi – mis just terveneda võiks. Mina ütlen tavaliselt „Palun luba mul vastu võtta tervendavat energiat, luba mul vastu võtta kogu saadetav energia ja mõjuda mu kõrgeimaks hüvanguks!“ vms. Märgake väiksemaidki muutusi energias ja olemises, keha tukslemisi ja värinaid, sooja- ja külmatunde muutumist, värvidemängu silme ees, ootamatuid päheturgatavaid ideid, emotsioonide vaheldumist või rahutunnet südames. Mõned tunnevad maast üles kerkimist ja aeglast kompassinõelana pöörlemist, mõned hõljuvad toas ringi või teevad pikemaid lende. Võib ka tajuda, kuidas teid kallatakse üle vooglevate tervendava energia lainetega.

Vahel valutavad vanad haavad ja vigastused või tuikavad hoopis ootamatud kohad. Enamasti on see lõpliku paranemise signaal, vahel märk, et see koht vajab tähelepanu.

Kaugseansi muljed ja tagasiside võib saata aadressile reet@hingamisstuudio.ee

Täname!

Share Button