10-osaline hingamiskursus “Naudin iga hetke 2.”

Kevadele vastu rõõmsalt, pingevabalt ja energiliselt! Kutsume 10 töötoaga hingamiskursusele sidekude elustava tantsulise liikumise, hääletreeningu ja vabastava hingamisega!

“Naudin iga hetke” on vabastava hingamise, biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse tehnikaid ja alusteadmisi kombineeriv praktiline hingamiskursus, mille käigus käiakse läbi kogu keha pealaest jalatallani ning vabastatakse pingeid ja blokeeringuid uudsete ja eksperimentaalsete tehnikatega, mis aitavad ennast paremini tundma ja juhtima õppida ning soovi korral ka ümber kujundada.

Ideaalis voolab energia vabalt kogu kehas, kogeme ja jagame armastust, oleme ise armastus ja naudime kõike, mida teeme. Väikelapsena oli see meile püsivalt omane, täiskasvanuna on suur hulk elusust ja vahetust tõenäoliselt pärsitud, kehagi tõenäoliselt kohmakam, või liigub ja hingab piiratumalt, kui võiks. Loomupärase olukorra taastamiseks on palju eri võimalusi ja tehnikaid.

Meie pakume välja hingamistöötoad, mille eel teeme soojenduseks ekstaatilist loovtantsu ja kehalisi harjutusi, et vabanemine oleks veelgi suurem.

Töötube on 10, need toimuvad 30. jaanuarist 9. aprillini, vabade kohtade olemasolul võib käia ka ühe korra kaupa või liituda mis tahes korrast. Igal töötoa alguses räägime teemast, tantsime ekstaatiliselt ja teeme keha-, näo-, hääle- või hingamisharjutusi. Töötoa põhiosa on täispikk hingamissessioon lõpulõdvestusega, enamik neist suure energiaga ja märgatava kehaliikumisega. Lõpus jagame teetassi juures hingamiskogemusi ja teeme energiaringi.

Käime läbi kogu keha pealaest varbaotsteni.

Kellaaeg on 17.45-20.45 ja nädalapäev neljapäev. Teemad on:

30. jaanuar Reichi süsteem, sidekude taaselustav tants ja vabastav hingamine.

6. veebruar Keha energiaaudit ja kogu keha läbihingamine.

13. veebruar Silmamaskist vabanedes näen maailma täiuslikkust

20. veebruar Lõuamaskist vabanedes tekib spontaansus ja elulust

25. veebruar – peame koolivaheaega –

5. märts Takistusteta kurguhingamine, painduvus ja emotsionaalne vabadus

12. märts Südameenergia vaba voolamine

19. märts Vahelihas elastne ja vaba, energia liigub vabalt üles-alla

26. märts Pingevaba kõht ja lõõgastunud olek, kuni triljon mikroelukat hüppab rõõmust

2. aprill Vaagna avamine. Energia vaba voolamine kogu kehas ja naudingu kogemine igas eluavalduses

9. aprill Kokkuvõtlik keha energiaaudit ja kogu keha läbihingamine.

N, 23. jaanuaril toimub samas kohas kursust tutvustav töötuba koos dünaamilise meditatsiooni ja vabastava hingamisega (tutvumishinnaga 10 €), kuhu kõik on samuti oodatud.

N, 16. jaanuaril toimub samas kohas eri hingamistehnikaid tutvustav töötuba
(tutvumishinnaga 12 €), kuhu kõik on samuti oodatud.

Juhendaja on kogenud Algallika Protsessi ja Hingamistöö ning biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse terapeut Reet Karro.

Kaasa soovitame võtta naturaalsest materjalist lina külje alla, pehme peaaluse (nt kokkupandud salli) ja veepudeli. Kuni pikaliheitmiseni oleme sokkidega või paljajalu. Selga soovitame panna jahedama ruumi joogariided või õhukese spordidressi.

Hind: iga töötuba 15 € VÕI kogu kursus ettemaksuna 133 € või kuumaksed 48 €
30. jaanuaril, 20. veebruaril ja 19. märtsil.

Panka makstes: saaja Juugakoda, IBAN
EE752200221066957510 , pank Swedbank, viitenumber 2020015, selgitus “hingamiskursus “Naudin iga hetke 2” või töötubade kuupäevad.

Palume registreeruda siin.

Info: Reet Karro reet@juugakoda.ee tel 56 49 27 69

Kohtumiseni Juugakojas!

Tänu kujutise eest:  http://verlawade.com/service/the-tree-of-joy/

Share Button