November 2018 energeetilises plaanis

Millist energiat ja kogemusi võime oodata 2018 novembris?

See kuu tundub nagu suur pahvatus, nagu ilutulestik. See on energia, mis põhineb südamekeskusel ja armastuse vibratsioonil. See on sinu kire energia ja sinu südame pahvatav energia. See tundub nagu armumine ja võib samahästi olla ka südamevalu. Mõlemaid energiaid võib kirjeldada kui energia pahvatust läbi sinu südamekeskuse.

Kui koged südameenergia kiiret avardumist, toetab see energia inimesi üle kogu maailma kõikidel tasanditel. Paljude jaoks tähendab see südamevalu ja purunemist, selleks et paremini särada. See on nii nagu oleks sinu südameenergia kasvanud muna sees ja muna peab purunema, et saaksid kasvu jätkata. Te kõik olete nagu väikesed linnud, liblikad või sisalikud, mis munast välja kasvavad või murravad ennast välja kookonist. Sel kuul tuleb südamevalu, kuid on ka tohutu armastuse avardumine.

On oluline, et sa oma südame eest hästi hoolitseksid ja et sa veedaksid aega koos inimestega, kes sind armastavad. Kõige olulisem asi, mida sa teha saad, on veeta aega teisi armastades. Pööra tähelepanu sellele, mida sa armastad, ja kasvata armastuse tunnet keset asju, mis purunevad, pahvatavad ja liiga kiiresti liiguvad. Vali aeglustumine ja armastuse tundmine keset südamevalu.

Kas on mingeid erilisi harjutusi, mis meid sel kuul teenivad?

Igasugune häälimine teenib sind tohutult. Harjuta ennast ütlema seda, mida sa mõtled, räägi oma tõde ja kasuta oma häält, et ennast tasakaalustada ja avarduda. Praegu on ideaalne aeg, et kaasata oma igapäevasesse rutiini ja vaimsesse praktikasse mantrate lausumist, laulmist või ümisemist. Uuri mantraid või proovi vaikselt mingit viisi ümiseda. Kui sa oled mures või kurb, ümise või laula. Kui sul on valus, oiga või ümise. See ei ole muusika kuulamine ega meeldiva heli loomine. Põhjus, miks me ütleme „häälimine“, on see, et hääle kasutamine tõstab vibratsiooni sinu kurgus, rinnas ja lõpuks kogu su kehas.

Praegu on suurepärane aeg, et uurida vaimseid praktikaid, mis võimaldavad kehas vibratsiooni luua. See võib olla sama lihtne nagu sügavalt sisse hingamine ja ümisemine või laulmine. On suurepärane aeg, et autos raadioga kaasa laulda. Kasuta mis tahes praktikat, mis rakendab su füüsilist häält energia stabiliseerimiseks ja armastuse tunde avardamiseks. Kasuta häält igal võimalikul viisil, et luua oma kehas ruumi tõele, resonantsile, harmooniale ja rõõmule.

/Kanalduse 1. ja 2. osa. Kokku on osi neli./

 

Kanaldas Jen Eramith

Tõlkis Tiina Mills

Ilmus Akashi kroonikate listis, millega saab ühineda siin.

Täname kujutise eest lehte.

Share Button