Oktoober 2018 energeetilises plaanis

Millist energiat ja kogemusi võime oodata 2018 oktoobris?

Selle kuu energia on nagu trummipõrin kauguses, mis muutub üha valjemaks ja tugevamaks. See on ka nagu kiirendatud video väikesest võrsest, mis suureks puuks kasvab. On paisumise ja kasvamise tunne toetavas keskkonnas. Tunne ei ole selline nagu tõmmataks sind üles, vaid sind tõstetakse toetava ja hoolitseva energia poolt.

See energia on välja kasvanud septembris toimunust – kokkusaamise tunne, tugevamate sõprussuhete tunne ja paremaks liitlaseks saamine teistega enda ümber. See tuleneb sellest, et lubad ka teistel ennast toetada. Selle kuu energial on inimeste kokkusaamise tunne. On tõeliselt harmoonilise laulukoori laulmise tunne. See ei ole võidu tähistamine, vaid rohkem nagu koos rõõmustamine: me saame sellega hakkama.

Selle kuu energia toetab suures ulatuses sotsiaalset aktiivsust ja koostööd ühise eesmärgi nimel. On väga oluline keskenduda sellele, mis sul on ühist ennast ümbritsevate inimestega. Alusta sellest, et hoolid kellestki tõeliselt ja sellest, mis teil ühist on. See võib olla midagi väga lihtsat, näiteks teie lemmiktoit. Kuid see väike sarnasus võib teie ühist ala laiendada kuni te leiate tõelise mõistmise tunde. Sel kuul on lihtsam olla üksteise liitlane selle asemel, et määratleda seda, milles te ei nõustu.

On oluline, et inimesed tegutseksid praegu koosolemise tundega. Otsi sotsiaalset tegevust, mis sind jõustab ja erutab. Ava oma süda ja püüa öelda jah võimalustele teiste inimeste läheduses olla ja eriti teiste inimestega koos töötada sel võimsal kuul.

Kas on mingeid kindlaid tegevusi, mis meid sel kuul teenivad?

Pööra sel kuul tähelepanu kutsetele. Selle kuu energia rakendamise võti on märgata kutseid ja nendes navigeerida. Kutsed tulevad paljudes erinevates vormides. On ametlik ja ilmne kutse, nagu näiteks kiri postkastis või emailis. On ka mitteametlikud kutsed nagu näiteks: kas tahaksid minuga koos õhtustada? See on selge ja ilmne kutse, kuid vähem ametlik. On ka peidetud ja vaevumärgatavad kutsed, nagu siis, kui keegi naeratab või küsimuse küsib. Neil kordadel kutsuvad inimesed sind ühendust looma. Nad kutsuvad sind vastu naeratama; nad kutsuvad sind küsimusele vastama ja võib olla vestlust alustama.

Ja lõpuks on olemas ka kutsed, mis üldse ei näe välja nagu kutse. Mõelge lapsele, kes oma vanemate peale karjub ja siis virutab oma toa ukse kinni ja ütleb: minge ära! Tark vanem teab, et laps tegelikult ei taha olla üksi. See on kutse lapsele näidata, et teda armastatakse tingimusteta. Kutse võib tulla eemaletõukamise vormis. See juhtub inimestega sageli, sest inimesed saavad haiget ja ükskõik kui palju nad ühendust igatsevad, kardavad nad ka tõrjumist. (Muidugi tähendab eemaletõukamine mõnikord eemaletõukamist ja oluline on see ära tunda ja nendel puhkudel eemalduda.)

Pööra sel kuul tähelepanu kutsetele ja kaalu, mida sind kutsutakse tegema; kas kutse on midagi, mis juhatab sind maailma rohkem valgust tooma või on see aja raiskamine. On aeg täpsemalt öelda „jah“ ja „ei“ erinevatele kutsetele. Uuri, kuidas saad sa liikuda nende kutsete suunas, mis võimaldavad sul parem inimene olla – olla eredam valgus maailmas. Samamoodi õpi ütlema „ei“ või eemaldu nendest kutsetest, mis tõmbavad sind tumedamasse kohta – mis tõmbavad sind õnnetu olemisse, eneses kahtlemisse või kibestumisse.

Otsi kutseid. Mõtle igast päevast kui mängust nimega „kutsete lintkonveier“, milles sa võtad iga kutse ja küsid „kas see kutse juhatab mind olema maailmas eredam või tuhmim valgus?“ Vastavalt sellele ütle kas „jah“ või „ei“. Saa paremaks selles, kui on vaja öelda „jah“, siis ütled „jah“ ja öelda „ei“ kui on vaja öelda „ei“. Kui sa võtad ühe kutse korraga, siis on selle kuu tohutus energias kergem edeneda.

/Kanalduse 1. ja 2. osa. Kokku on osi neli./

Kanaldas Jen Eramith

Tõlkis Tiina Mills

Ilmus Akashi kroonikate listis, millega saab ühineda siin.

Täname kujutise eest: http://growsymbiotic.com/news/welcome/

Share Button