Noorkuu Veevalajas: võim inimestele

ID-100145037_Milky Way Constellation by koratmember2016. aasta teine peatükk algas esmaspäevase noorkuuga Veevalajas! Käes on erutav, unistusi täitev tsükkel täis ootamatuid jõustamisi ja ilmutusi. See on tsükkel, mis annab tooni jumaliku energia uutele lainetele, mis süttivad leegiks täieliku päikesevarjutusega 9. märtsil. Revolutsioon toimub nii Maa peal, kui ka taevas. Valmistage oma mõtted tuleviku kohta ette muutusteks, mis hämmastavad, vabastavad ja rõõmustavad!

Ma ennustan järgmisi teemasid ja sündmusi ilmnemas kuni täiskuuni Veevalajas 18. augustil:

saatanlikult joondunud agendade ajaliinide kokkuvarisemine;
elu jõustavad ajaliini transformatsioonid 99% hulgas;
ootamatud surmad, mis muudavad maailma inimkonna jaoks radikaalselt paremaks;
julgete elu paradigmade ja tulevikuperspektiivide tekkimine;
õõnestavate salaorganisatsioonide pretsedenditud paradigmat nihutavad paljastused;
rekordiline teadlikkus sotsiaalsetest, poliitilistest ja kultuurilistest mürkidest;
astraalsurmad ja taassünnid, mis põhjustavad jumaliku valguskeha aktiveerimisi;
haiguste, valu ja häiritud funktsioonide spontaanne tervenemine;
müstilised kogemused, mis on seotud aja, unede, psüühika ja tulevikuga;
laiaulatuslik sissetungijate paljastamine, kaasa arvatud teadlike kogukonnas;
sügav uus ühendus kollektiivse alateadvusega;
jumalikult ajastatud kuritegu ennetavad tegevused ja ühised jõupingutused;
puuetega ja põlu all olevate inimeste hinnaline tervenemine, uuenemine ja lunastamine;
ressursside paigutamine, mis teenib meeleheitlikke humanitaarseid huve;
võrgustikul põhinev kasv, jõustamine ja rikastamine;
sügavad, elumuutvad ilmutused, mis on seotud potentsiaalsete tulevikuversioonidega;
pikaajaliste eesmärkide ja unistuste müstiline täitumine;
tulevikule keskendunud õnnistuste, arusaamade ja täiustumiste küllus;
olemasolevate vaimsete võimete võimas, mängu-muutev täiendamine;
järkjärguline vabanemine asjadest, mis piiravad isiklikku vabadust;
ootamatud võimalused saada partneriks võimuga;
tervenemist ja ülestõusmist blokeerivate energiate müstiline vabanemine;
enneolematu globaalne teadlikkus kõigist vaiksetest kriisidest ja epideemiatest;
uus sotsiaalne teadlikkus „kurjusest kõrgetel kohtadel“;
vaimne jõustamine „mitmemõõtmeliste ohtude“ vastu;
pühitsemine kosmilise teadvuse kõrgematesse kraadidesse;
kollektiivse inimteadvuse võimsad globaalsed demonstreerimised.

Unistuste jõustamine

See kuutsükkel jõustab meie võimet täita üllaid unistusi ja eesmärke, mis on siiani meie teekonnal täitmata jäänud. Aga täpsemalt, selle tsükli energiad ja kogemused võimaldavad meil täita unistusi ja eesmärke, mis on seotud valu, vaesuse, haiguse, võla, ebastabiilsuse, hirmu, kahjude, lagunemise ja teiste tumedate reaalsustega, millega me oleme nii üksikult kui ka kollektiivselt silmitsi seisnud. Käes on aeg, et need tumedad tingimused meie suureks rõõmuks ja kergenduseks ümber muuta ja parandada.

Üllatavad lahendused

Selle kuutsükli, mis ulatub augustini, kõige armsam teema on see, et ilmnevad üllatavad lahendused, mis aitavad meil ületada meie kõige raskemad katsumused. Kohati ilmnevad need lahendused läbi ühenduse meie minevikuga või ilmutustest, mida antakse ülevalt ja mis aitavad meil näha juba meie sekka jõudnud lahendusi. Avanevad, laienevad ja võimenduvad vägi ja ressursid, et aidata meil sulgeda mineviku valusad peatükid.

Kollektiivne võim

Unistuste ja eesmärkide täitmise füüsilist manifesteerimist saab oluliselt kiirendada, kui töötada meeskondadena, gruppidena ja võrgustikena, kus ressursse ja võimu jagatakse ühise ja vastastikku kasuliku eesmärgi nimel. Noorkuud avavad kasvu ja edu tsüklid, seega on nii tark kui ka õnnestav ühineda ja luua paljulubavaid võrgustikke ja kogukonnal põhinevaid võimalusi, mis lähinädalatel ilmnevad. Kasutage kogukonna tuge, ressursse ja võimalusi, mis ilmnevad eriti seoses kriisis olevaga.

Ajaliini transformatsioon

Ajaliin on teatud trajektoor või tulevikurada. Ajaliine saab muuta soodsalt või ebasoodsalt olenevalt meie valikutest, tegudest ja energiatest. Selle Veevalaja kuutsükli maagia seisneb selles, et meie ajaliine transformeeritakse jumalikul ja ootamatul viisil, et tervenemine, stabiilsus ja jõustamine võiksid kiiremini manifesteerida. Tulemas on sügavad metafüüsilised muutused, mis transformeerivad kõiki ajaliine tuleviku suunas. Mida eredam on teie valgus, seda eredamaks muutub teie ajaliin – ja vastupidi.

Perekonna tervenemine

Selle kuutsükli üheks kõige silmapaistvamaks teemaks on perekonna tervenemine. Oodata on ressursside, suhete ja teenuste külluse ilmnemist, mida kõike võib kasutada selleks, et tervendada ja tugevdada valusaid ja probleemseid perekonnaga seotud stsenaariume. Jupiter mõjutab „tervenemise ja parandamise“ energiat kuni augustini ja see avab meid kõiki imelistesse uutesse tervenemise kogemustesse ja tegevussuundadesse. Adresseeritakse, lahendatakse ja ületatakse takistused ja ummikud, mis on seotud eluliselt tähtsate perekonna vajadustega, eriti nende perekondade jaoks, kes jäävad teenimises ja vaimus ühendatuks. Uskuge, tervenemine on väga lähedal.

Silmad pärani lahti

Teadlik teadvelolek on Veevalaja omadus. Peagi pühitsetakse meid sisse suurematesse teadveloleku seisunditesse, mis on nii kõrged ja selged, et kurjus ja oht selles visioonis hävinevad. Meisse kõigisse sisendatakse ettenägemine ja etteteadmine traditsioonilistel ja müstilistel viisidel, nii et teadlikkus saab olema täpselt kooskõlas kõigi tulevikul põhinevate võimalustega. Järgnege oma instinktidele tulevikku, sest need saavad peagi olema sama teravad nagu saaki püüdva kotka küünised. Visioon, teadmised ja inspiratsioon jõustavad meie väljavaateid ja tuleviku trajektoore.

Salajased sünkroonsused

Üks kõige maagilisemaid nähtusi, mis selle kuutsükliga tuleb, on salajased sünkroonsused. Need on märgid, vihjed ja kinnitused, mida universum meile kõigile ilma ühegi teise elava hinge teadmata näitab. Tundub nagu räägiks universum ainult meiega läbi kasvavalt müstiliste sünkroonsuste seeria. Lähinädalatel on ajaliini muutumine võimas ja radikaalne, kasutage siis neid salajasi sünkroonsusi, et valida enda jaoks kõrgeim rada. Nende ajastatus ja iseloom on hämmastavad.

Vennaskond, sõsarkond

See sügavalt sünkronistlik Veevalaja tsükkel kutsub teadlike hulgas esile tohutu uue vennaskonna ja sõsarkonna tunde. Toimib instinktiivne suhete külgetõmbejõud, et luua uut jõudu, rikkust, turvalisust ja stabiilsust. Olge kindlad liitudes mõttekaaslaste rühmaga, kes jagavad teiega sarnaseid eesmärke ja unistusi. Universum aitab meil ühineda täiuslike inimestega, et luua turvavõrke ja jõuplatvorme, mida saab hiljem aasta jooksul kasutada. Ehitage seal, kus on resonants samal ajal jagades ja vahetades, et teenida kõrgemat hüve.

Antikaos

Selles maailmas on aktiivsed kultused, kes püüavad tekitada surma ja kaost nii päeval kui ka öösel. Hea uudis on see, et see kuutsükkel loob surma ja kaost just nende ridades. Need, kes üritavad inimkonda juhtida näiliselt paratamatusse düstroofiasse on šokeeritud selle Veevalaja tsükli anti-kaose kosmilisest jõust. On olemas taevased jõud, mis sekkuvad inimkonna huvides niipea, kui saabub noorkuu. Need „astraalsed sekkumised“ valmistavad ette võimsat sündmuste „väljakutsumist“, mis on tihedalt sünkroonis saabuva päikesevarjutusega Kalades. Ärge siis kartke tulevikku vaid tervitage seda!

Võimu kontsentratsioon

Kes iganes siin maailmas võimu väärib, leiab peagi, et see on neile keskendunud. Selle kuutsükli peamisteks teemadeks osutuvad võimu ja sotsiaalse taju dramaatilised nihked. Võim ja mõju nihkuvad vastavalt Jumala tahtele. Uurides, kuhu liigub võim, võime me heita pilgu kõrgemale plaanile inimkonna jaoks. Kui te leiate, et olete võimu kontsentratsiooni vastuvõtjaks osutunud, siis on mul teile kaks väga tähtsat nõuannet: käsitlege seda täie vastutustundega ja kasutage seda inimkonna kõrgeimaks hüvanguks.

Alkeemiline Imedemaa

Selle noorkuu ja kuutsükli energiad loovad Maa peal alkeemilise imedemaa. Üle kogu maailma toimuvad sügavad astraalsed muundumised, et muundada tumedad stsenaariumid heledaks. Tuleks uurida ja rakendada kosmilisi seadusi ja alkeemia printsiipe, et saada kasu sellest uue energeetilise keskkonna loovast potentsiaalist. Müstikutele ja alkeemikutele teie hulgas ütlen ma seda: kuulake tähelepanelikult oma sisemist juhatust, sest teie õpetajad aitavad teid peagi neid uusi energiaid, hoovusi ja potentsiaale valitseda. Minge enda sisse ja te valitsete muutusi.

Ülestõusmise võtmed

Osa minu pühast tööst on anda edasi ülestõusmise võtmed, et aidata inimkonnal läbi astroloogiliste tsüklite tõusta. Siin on minu ülestõusmise võtmed, mida ma jagan, et aidata teil õnnestuda kogu Veevalaja tsükli jooksul:

Tehke isiklikke ohverdusi, et teenida kõrgemat hüve;
Koondage ressursid ja võim, et täita ühiseid eesmärke;
Jagage ja vahetage resoneerivate kogukondadega;
Eemalduge kõigest ja kõigist, mis piiravad tulevikku;
Kasutage võrgumudelit nii palju kui võimalik;
Arendage ja kasutage väärtuslikke kogukonna suhteid;
Seadke positiivsed taotlused, mis keskenduvad krediidile ja võlgadele;
Kasutage ootamatut rahalist kasu kõige targemal viisil;
Tehke teadlikke jõupingutusi, et laiendada ekstra-sensoorseid võimeid;
Võtke kuulda hoiatusi, mis on seotud tuleviku tumedate versioonidega;
Austage ootamatuid lõppusid, mis avavad teid helgemale tulevikule;
Palvetage negatiivsetest kvantsegadusest vabanemise eest;
Tegutsege ennetavalt, et päästa ja kasutada suurt sotsiaalset valvsust;
Tõstke teadlikkust vaiksete sotsiaalsete pahede, ohtude ja epideemiate suhtes;
Uurige oluliste sündmuste astroloogiat endi eludes;
Mediteerige sügavalt korduvalt ilmuvate sünkroonsuste mustrite üle;
Tehke võimas ja otsustav „suhete katkestamine“ negatiivsete inimeste või olukordadega;
Toetage üllaid sotsiaalseid või humanitaarseid üritusi, mis teile ette satuvad;
Olge tähelepanelikud sisseimbujate ja petiste suhtes, kes ilmuvad rajatud kogukondades;
Kasutage jumalikke põhjuseid, et luua jumalikke tagajärgi;
Uurige julgelt sügavaid uusi teadliku teadvuse seisundeid;
Ärge tehke plaane ja seilake hoovustel targalt.

Viimased sõnad

Kui te nii kaugele lugesite, siis ma loodan siiralt, et te nautisite seda. Ma panen nendesse artiklitesse oma südame ja hinge. Kui te mu jõupingutusi hindate, siis palun jagage oma sõpradega ja andke mulle teada, mida te arvate. Ma luban teile uusi mõtisklusi järgmine kord. Seniks aga soovin teile kõigile imeliselt müstilist Veevalaja tsüklit! Ärge unustage kasutada oma võimeid…

Armastusega,

Astroloog Salvador Russo
Tõlkis Tiina Mills

Tänu kujutise eest koratmember, FreeDigitalPhotos.net

Hingamisstuudio lehele riputas Reet Karro

Share Button